CHOJNÓW

Wysoka jakość montażu pompy ciepła w Chojnowie

Pompy ciepła są coraz popularniejszą formą ogrzewania domu. Jest to niezwykle ekologiczna, a zarazem ekonomiczna technologia. Z tego powodu nasza firma w trosce o środowisko, czyste powietrze i finanse mieszkańców Chojnowa i okolic, oferuje najwyższą jakość montażu pomp ciepła. Współpracujemy z najlepszymi producentami systemu grzewczego na rynku, dzięki temu możemy zagwarantować najlepsze wykonanie naszych usług. Nowoczesne technologie pozwoliły udoskonalić ten system grzewczy, dlatego za pomocą pompy ciepła można nie tylko ogrzać cały dom, ale także zaopatrzyć się w ciepłą wodę.

Pompy ciepła w Chojnowie – ekologiczny system grzewczy

Pompy ciepła wykorzystywane są niemal wszędzie. Można je wykorzystać nie tylko w formie systemu grzewczego, ale także i chłodniczego. Ta technologia wykorzystuje niewielką ilość prądu, dzięki czemu ogrzanie całego domu nie wymaga dużej ilośc prądu, a także palenia w piecu. To przyczynia się nie tylko do zmniejszenia wydatków, ale również do zmniejszenia emisji CO2. Pozwoli to na  ogrzewanie w domu zmniejszając negatywny wpływ na klimat i środowisko.

Pragniemy poszerzać ekologiczne rozwiązania w zakresie systemów grzewczych dlatego oferujemy nasze usługi nie tylko na terenie Chojnowa, ale także zajmujemy się montażem pomp ciepła w Lubaniu i okolicy.

Montaż paneli fotowoltaicznych w Chojnowie – postaw na odnawialne źródła energii

Na terenie Bolesławca oferujemy także usługi montażu pompy ciepła. Jest to bardzo ekologiczne, a także oszczędne rozwiązanie. Pompa ciepła wykorzystuje powietrze do ogrzania pomieszczeń, dlatego nie jest wymagane wspomaganie za pomocą różnych surowców. Z tego powodu już oszczędza się na samym zakupie węgla, drewna, czy ekogroszku.

Pragniemy, aby coraz więcej gospodarsw domowych korzystało z odnawialnych źródeł energii, dlatego nie ograniczamy oferowania naszych usług wyłącznie w  Bolesławcu, ale także zajmujemy się montażem fotowoltaiki w Kuszynie. 

Gdzie warto zamontować panele fotowoltaiczne w Chojnowie?

Sunflower-ekosystemy oferuje najwyższej jakości montaż paneli fotowoltaicznych w Chojnowie. Dbamy o to, aby nasze panele były trwałe, co zapewni ich wytrzymałość w  każdych warunkach pogodowych. Pomożemy nie tylko profesjonalnie zamontować fotowoltaikę w Twoim domu, ale także zapewnimy doradztwo z zakresie doboru odpowiednich paneli oraz znalezienia najlepszego miejsca na ich montaż, które pozwoli na efektywne pobieranie energii z promieni słonecznych.

Retencja wód opadowych w Chojnowie do odprowadzenia wody deszczowej

Nasze firma w trosce o właściwy poziom wody gruntowej w najbardziej upalne dni w roku oferuje możliwość założenia specjalnych zbiorników do odprowadzenia wody deszczowej w Chojnowie. To pozwoli na posiadanie własnego zbiornika wodnego i niezależności od dostawcy wodociągowego. Mała retencja wody opadowej na własnej posiadłości umożliwi wykorzystanie wody w okresie suszy nie tylko do podlewania roślin, ale także do użytku codziennego.

KONTAKT

  ul. Świerkowa 6
  59-700 Kruszyn

  z

  +48 693 904 660

  z

  +48 600 450 237

  kontakt@sunflower-ekosystemy.pl