BOLESŁAWIEC

Opłacalna instalacja paneli fotowoltaicznych w Bolesławcu

Dążymy to tego, aby panele fotowoltaiczne, które zamontujemy, były opłacalną inwestycją, która będzie służyć na lata. Z tego powodu dokładamy wszelkich starań, aby nasze panele były najwyższej jakości, a także przez wiele lat efektywnie dostarczały energii do domów naszych klientów. Pragniemy, aby wysoka jakość paneli fotowoltaicznych wiązała się również z ich wytrzymałością w różnych warunkach atmosferycznych, z tego powodu nawiązujemy kontakt wyłącznie z najlepszymi dostawcami, którzy są liderami w branży fotowoltaicznej.

Wytrzymałe panele fotowoltaiczne w Bolesławcu

Sunflower-ekosystemy jest profesjonalną firmą, która dopasuje odpowiednie panele fotowoltaiczne do Twoich potrzeb. Chętnie także udzielamy porad i pomagamy w  znalezieniu najbardziej nasłonecznionego miejsca na zamontowanie paneli, które pozwoli efektywnie wykorzystać ich możliwości. Jesteśmy rzetelną firmą, której misją jest rozpowszechnianie wykorzystania energii słonecznej na terenie Bolesławca i okolic. Chcemy budować i rozwijać świadomość o ekologicznych i jednocześnie ekonomicznych źródłach energii odnawialnej. Z tego powodu oferujemy także montaż paneli fotowoltaicznych w Lubaniu i w okolicy. 

Zaoszczędź na ogrzewaniu, dzięki instalacji pompy ciepła w Bolesławcu

Na terenie Bolesławca oferujemy także usługi montażu pompy ciepła. Jest to bardzo ekologiczne, a także oszczędne rozwiązanie. Pompa ciepła wykorzystuje powietrze do ogrzania pomieszczeń, dlatego nie jest wymagane wspomaganie za pomocą różnych surowców. Z tego powodu już oszczędza się na samym zakupie węgla, drewna, czy ekogroszku. Dążymy, aby w naszej okolicy coraz częściej były wykorzystywane ekologiczne rozwiązania, dlatego oferujemy także wykonamy instalację pompy ciepła w Kruszynie.

Dlaczego warto zainstalować pompę ciepła w Bolesławcu?

Pompy ciepła są ekologiczną technologią wykorzystywaną do ogrzewania domów. Ważną zaletą jest to, że pobierają niewiele energii, dzięki czemu są w stanie zmniejszyć koszt ogrzewania. Dodatkowo oszczędzają czas, energię i pieniądze wszystkich mieszkańców domu. Pompy ciepła są proste w użyciu i nie wymagają dokładania różnych surowców w celu utrzymania ciepła w pomieszczeniu mieszkalnym. Ponadto nie wytwarzają żadnych zanieczyszczeń powietrza, dzięki czemu można cieszyć się czystym powietrzem, nawet przy bardzo niskich temperaturach. Pompy ciepła są idealnym rozwiązaniem dla każdego typu domu, są tanie w utrzymaniu, a także nie wpływają negatywnie na środowisko. Ta technologia staje się coraz częściej wybieraną opcją do ogrzewania swoich domów.

Bądź ekologiczny i zbierz wodę deszczową na okres suszy

Ocieplenie klimatu powoduje, że poziom wody gruntowej intensywnie spada. Coraz częściej w najgorętszych miesiącach w roku występuje susza. Grozi to utratą zasobów wodnych, które wykorzystuje się nie tylko do codziennej higieny osobistej, ale także do produkcji żywności i podlewania upraw. Z tego powodu oferujemy możliwość instalacji retencji wód opadowych, która zbierze nadmiar wody deszczowej w zbiorniku wodnym, a także pozwoli na zachowanie zasobów wodnych na okres suszy, dzięki czemu możesz wykorzystać wodę deszczową do podlewania roślin w swoim ogrodzie. 

KONTAKT

  ul. Świerkowa 6
  59-700 Kruszyn

  z

  +48 693 904 660

  z

  +48 600 450 237

  kontakt@sunflower-ekosystemy.pl