LUBAŃ

Pompa ciepła w Lubaniu idealna do każdego domu

Oferujemy profesjonalny montaż pomp ciepła w Lubaniu i okolicy. Zależy nam na tym, żeby mieszkańcy Lubania korzystali z nowoczesnych i ekologicznych rozwiązań systemu grzewczego, jakimi są pompy ciepła. Staramy się, aby nasze usługi były najwyższej jakości, dlatego z wielką przyjemnością pomożemy nie tylko zamontować pompę ciepła, ale także doradzimy jak wybrać odpowiedni system grzewczy doskonale nadający się do Twojego domu Dzięki temu instalacja odpowiedniej pompy będzie skuteczna i oszczędna. Oferowana przez nas technologia jest łatwa w obsłudze oraz nie pobiera dużej ilości energii do ogrzania nawet bardzo dużego domu.

Ekologiczny system grzewczy z pompą ciepła w Lubaniu

Nasze rozwiązania nie tylko wpływają korzystnie na stan portfela naszych klientów, ale także mogą pozytywnie wpłynąć na stan powietrza w okolicy. Przede wszystkim nasza technologia pobiera niewielką ilość prądu do ogrzania wody i pomieszczeń. Nie wymaga palenia w piecu, co przyczynia się do zmniejszenia emisji produkcji CO2 w okolicy. Kierujemy naszą ofertę do osób, które szukają nie tylko oszczędnego sposobu ogrzewania domu, ale także do osób, które dbają o środowisko i chcą wykorzystywać ekologiczne źródła ciepła w swoim domu. 

W trosce o jakość powietrza w okolicy Lubania, zajmuejmy się  także motnażem pomp ciepła w Bolesławcu i jego pobliskich miejscowości. Rozpowszechnienie tego rozwiązania korzystnie wpłynie na nasze środowisko, a także oszczędności naszych klientów.

Dlaczego warto założyć panele fotowoltaiczne w Lubaniu?

W naszej ofercie można znaleźć nie tylko możliwość montażu pompy ciepła, ale także instalację paneli fotowoltaicznych. Jest to zarówno ekologiczna, jak i ekonomiczna forma pobierania energii elektrycznej. Instalacja fotowoltaiki jest całkiem neutralna dla środowiska, dlatego nie wpływając negatywnie na naturę można zmniejszyć skutki uboczne z wydobyciem węgla i przekształcenia go w energię elektryczną. Panele fotowoltaiczne wpływają także na zmniejszenie kosztu związanego z  wykorzystaniem prądu w domu. Za pomocą odnawialnych źródeł energii można samodzielnie wytwarzać prąd do osobistych potrzeb, dlatego nasza firma oferuje nie tylko montaż instalacji fotowoltaicznej, ale także doradztwo w wyborze i efektywnym umiejscowieniu  paneli.

Kompleksowa instalacja fotowoltaiki i pomp ciepłą w Lubaniu

W Sunflower-ekosystemy oferujemy pełną instalację paneli fotowoltaicznych i pomp ciepła w Lubaniu. W trakcie jednej inwestycji można zapewnić całkowicie ekologiczne i oszczędne rozwiązania dla swojego domu w zakresie energetyki i ocieplania. Takie technologie pozwolą na całkowitą niezależność energetyczną i cieplną w swoim domu. Dodatkowo panele fotowoltaiczne i pompy ciepła przyczynią się do zmniejszenia kwoty rachunków.

Nasza firma dąży do tego, aby w okolicy coraz częściej wykorzystywano odnawialne źródła energii do produkcji prądu. Z tego powodu nie tylko oferujemy nasze usługi w Lubaniu, ale także zajmujemy się instalacją fotowoltaiki w Chojnowie.

Odprowadź deszczówkę z retencją wód opadowych w Lubaniu

Nasza firma oferuje nie tylko ekologiczne i ekonomiczne rozwiązania dla energetyki i systemu grzewczego w Twoim domu, ale także umożliwia zadbanie o poziom wód gruntowych. Stworzenie własnego zbiornika wodnego pozwoli zaoszczędzić koszty związane z eksploatacją wody w swoim domu oraz przyczyni się do niezależności od dostawcy wody.. Oferowana przez nas retencja wody w Lubaniu zadba o prawidłowe funkcjonowanie w domu nawet w najtrudniejszych warunkach pogodowych.

KONTAKT

  ul. Świerkowa 6
  59-700 Kruszyn

  z

  +48 693 904 660

  z

  +48 600 450 237

  kontakt@sunflower-ekosystemy.pl